״גורניישן היא חברת ספורט מגרמניה שיש לה משימה - להפוך את קליסטניקס וסטריט וורקאווט לספורט גדול ומוכר. עם הקהילה הבינלאומית שלה והחזון לאחד מליון אנשים דרך הספורט, גורניישן מציעה ציוד וביגוד באיכות הגבוהה ביותר על מנת לתמוך באתלטים בדרך למטרות שלהם. חברת גורניישן עובדת ביחד עם מספר אתלטים מקצועיים ברחבי העולם מאז 2017,  | גאָרנאַטיאָן אין ישראל

Free EU Shipping above 70€

42.500+ Happy Customers

For all Calisthenics Styles

0

Your Cart is Empty

PayPalVisa Mastercard Klarna Apple Pay American Express

גאָרנאַטיאָן אין ישראל

by Philipp Hülsdonk December 30, 2019

״גורניישן היא חברת ספורט מגרמניה שיש לה משימה - להפוך את קליסטניקס וסטריט וורקאווט לספורט גדול ומוכר. עם הקהילה הבינלאומית שלה והחזון לאחד מליון אנשים דרך הספורט, גורניישן מציעה ציוד וביגוד באיכות הגבוהה ביותר על מנת לתמוך באתלטים בדרך למטרות שלהם.
חברת גורניישן עובדת ביחד עם מספר אתלטים מקצועיים ברחבי העולם מאז 2017, ביניהם אגדת הקליסטניקס דן רוזנברג, מישראל. גורניישן ודן יד ביד מפיצים ומפתחים את הספורט בישראל.
לחצו כאן כדי לראות את המוצרים של גורניישן!״
calisthenics products merchandise merch clothing clothes equipment

Leave a comment

Comments will be approved before showing up.


Also in GORNATION's International Blog

ГОРНАЦИЯ в России - GORNATION

by Philipp Hülsdonk December 30, 2019

GORNATION - это спортивный бренд из Германии с миссией сделать спортивную гимнастику и стрит воркаут (street workout) более популярными. Со своим международным сообществом и стремлением объединить миллион человек посредством спорта GORNATION предлагает высококачественное снаряжение и одежду для поддержки спортсменов в достижении их целей. 
Read More
EN
EN