״גורניישן היא חברת ספורט מגרמניה שיש לה משימה - להפוך את קליסטניקס וסטריט וורקאווט לספורט גדול ומוכר. עם הקהילה הבינלאומית שלה והחזון לאחד מליון אנשים דרך הספורט, גורניישן מציעה ציוד וביגוד באיכות הגבוהה ביותר על מנת לתמוך באתלטים בדרך למטרות שלהם. חברת גורניישן עובדת ביחד עם מספר אתלטים מקצועיים ברחבי העולם מאז 2017,  | גאָרנאַטיאָן אין ישראל

Gratis Versand in 🇩🇪 über 50€

42.500+ glückliche Kunden

Für alle Calisthenics-Styles

0

Dein Warenkorb ist leer

PayPalVisa Mastercard Klarna Apple Pay American Express

גאָרנאַטיאָן אין ישראל

von Philipp Hülsdonk Dezember 30, 2019

״גורניישן היא חברת ספורט מגרמניה שיש לה משימה - להפוך את קליסטניקס וסטריט וורקאווט לספורט גדול ומוכר. עם הקהילה הבינלאומית שלה והחזון לאחד מליון אנשים דרך הספורט, גורניישן מציעה ציוד וביגוד באיכות הגבוהה ביותר על מנת לתמוך באתלטים בדרך למטרות שלהם.
חברת גורניישן עובדת ביחד עם מספר אתלטים מקצועיים ברחבי העולם מאז 2017, ביניהם אגדת הקליסטניקס דן רוזנברג, מישראל. גורניישן ודן יד ביד מפיצים ומפתחים את הספורט בישראל.
לחצו כאן כדי לראות את המוצרים של גורניישן!״
calisthenics products merchandise merch clothing clothes equipment

Einen Kommentar hinterlassen

Kommentare werden vor der Veröffentlichung genehmigt.


Die neusten Artikel

ГОРНАЦИЯ в России - GORNATION

von Philipp Hülsdonk Dezember 30, 2019

GORNATION - это спортивный бренд из Германии с миссией сделать спортивную гимнастику и стрит воркаут (street workout) более популярными. Со своим международным сообществом и стремлением объединить миллион человек посредством спорта GORNATION предлагает высококачественное снаряжение и одежду для поддержки спортсменов в достижении их целей. 
Vollständigen Artikel anzeigen
DE
DE